SİGORTA PARTNERBanka Kredi
Hayat Sigortası

Bankalardan kullanılan kredilerde yaygın biçimde kullanıldığı ve tercih edildiği için, adı; Banka Kredi Hayat Sigortası olarak anılıyor olsa da, bir hayat sigortası sahibi olmanız için... İlla ki, bankaya borcunuz olması gerekmiyor. (Banka Kredi Hayat Sigortası)

Hayat Sigortaları İçin Çok Sayıda Alternatife Sahibiz

Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda önerebileceğimiz hayat sigortalarından bazı başlıklar…

 • Banka Kredi Hayat Sigortaları (Azalan Bakiyeli)
 • Birikimli Hayat Sigortaları
 • Eğitim & Hayat Sigortası
 • Prim İade Garantili Hayat Sigortaları
Background
SİGORTA PARTNER

Banka Kredi Hayat Sigortası
(Azalan Bakiyeli)

Bankadan kullanılan krediler karşılığında yapılan hayat sigortaları hakkında, önemli konuları sizinle başlıklar halinde paylaşacağız. Detaylar için, dilediğiniz zaman hayat sigortası uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 • Kredi kullandığınız banka, hayat sigortasının oradan yapılmasının zorunlu olduğunu söylediğinde… Bu kocaman bir yalandır. Kanunla, tüketiciye hayat sigortasını istediği yerden yapabilme hakkı sağlanmıştır. (Banka Kredi Hayat Sigortası)
  Herhangi bir bankadan kullandığınız kredi için, bizim yapacağımız hayat sigortası poliçesine, alacaklı olarak, kredi kullanılan şube bilgilerinin yazılması daini mürtehin şerhi düşmemiz yeterlidir.
 • Hayat Sigortanızı kredi borcunuzun toplamı ve vadeye oranla hazırlarız. Yıldan yıla azalan borcunuza oranla hayat sigortası teminatı da azalır. Böylece, risk azaldıkça sigorta teminatınızda her yıl azalarak devam eder. Bu hesaplama size, oldukça avantajlı primlerle sigorta yapma şansı sunar
 • Örneğin banka krediniz 10 yıllık ise; Hayat sigortanızın bugünden 10 yıllık yapılmasının en büyük avantajı.. Bankalar her yıl poliçe yenilediği için her yıl ilerleyen yaşa göre yeniden hesaplanan bir prim ödemeniz gerekir. Rakamlar çok göze batmıyor olsada.. yıllık prim x10 yıl hesabı, sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. Oysa toplam süre için yaptığımız sigortalarda, yeni hesaplamalarla yeni ödemelerle karşılaşmazsınız.
 • Peki, sadece ödenecek prim avantajı mı? Hayır! 10 yıllık kredi için bugünden 10 yıllık bir hayat sigortası yaptırırsanız, takip eden yıllarda ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarınız sigorta kapsamındadır. Çünkü, sigorta şirketi , sigortayı yaparken aldığı sağlık beyanını dikkate alır. Bu sizi ileride ortaya çıkabilecek olası sağlık problemleri ve buna bağlı vefatlara karşı korur. Bankalar ise, her yıl sigortayı yenilerken, o yılın sağlık koşullarını dikkate alır. Özetle, bankadan alınmış sigortada, gelecek yıl kalp hastalığı teşhis edilen kişinin , kalp hastalığına bağlı vefatı, takip eden yıl poliçe kapsamı dışında kalır. Bu büyük bir risk ve kayıptır.
 • Bankadan alınmış sigortadaki sağlık beyanınız… Genellikle dar zamanlarda, evrak aralarında alınan imzalarla yapılan sigortalarda, doğru sağlık beyanı alınmaz. hatta sağlık beyanı hiç alınmamış ve banka memuru tarafından hiç bir şikayet yok şeklinde doldurulmuş ise, ödediğiniz para çöpe gidebilir. Hayat Sigortalarında, sigortalının detaylı sağlık beyanı çok önemlidir. İleride olası bir riski , şirkete beyan ederek, bilgi sahibi yaparsanız.. Sigortanızı buna göre düzenler yada ret ederler. Fakat bu sizi korkutmasın. Bu durum sizin vefatınızdan sonra ortaya çıkarsa, ailenizi düşüreceğiniz zor durumun telafisi olmaz.

Hayat Sigortası için, Teklif Almak ve İşin Uzmanları ile Görüşmek İster misiniz? 

Background
SİGORTA PARTNER AŞİletişim

Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Ata Yıldız Plaza, D:1/89, 06820 Etimesgut/Ankara

KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medya
SİGORTA PARTNER AŞİletişim
KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.