SİGORTA PARTNER

Hakkımızda

Sigorta Partner Aş, 2004 yılında sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlayan genel müdürümüz, Sn. Burak BAYBÖRÜ tarafından bir anonim şirket olarak kurulmuştur. Ekibimizin özellikle sağlık branşında öne çıkan uzmanlığı ve daha önce hastanelerde, farklı görevlerde edindikleri tecrübe ile; Sigorta şirketleri ve hastane arasında doğru iletişim ile sigortalılarımızın beklentilerine cevap verebiliyoruz. Olası sağlık sorunlarında ise hızla çözüm üretebiliyoruz. 

Oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) ise; Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına,  olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz.

Sigorta sektörü gibi, dinamik ve anlık gelişmelerin olduğu bir iş kolunda, hastane hizmetlerinden, olası kazalara.. Takip edilmesi gereken, beklenmeyen bir çok durumla da karşı karşıya kaldığımız doğru. Sigortalılarımızın memnuniyetini dikkate alarak, süreçlerimizi akış planlarımız ile oldukça pratik ve hızlı yönetiyoruz. Geri bildirimleriyle bizi mutlu eden sigortalılarımızın sosyal platformlardaki yedi yüzden fazla yorum ve değerlendirmeleri, iş motivasyonumuzu artırıyor.

Dijital kanalları yöneten marketing ekibimiz, saha araştırmaları sonuçlarını ve güncel piyasa verilerini satış kanallarımıza aktarırken, sigorta şirketlerinin sunduğu standart ürünleri satmak kadar, yeni ürün geliştiren bir ekibimiz var. Bugün (2021) hala oldukça önemli bir üretim payına sahip olduğumuz ürünler arasında Demir Sağlık Aş ile, hamile anne adayları için projelendirdiğimiz İki Can Hamilelik Sigortası ’da yer alıyor. 

Genel Müdürlüğümüzde, Bursa ve Konya’da görevli mesai arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile sigortacılık alanında faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Logo
SİGORTA PARTNER AŞİletişim

Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Ata Yıldız Plaza, D:1/89, 06820 Etimesgut/Ankara

KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medya
SİGORTA PARTNER AŞİletişim
KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.