SİGORTA PARTNERYeni Doğum Yaptım
Yenidoğan Çocuk Sağlık Sigortası

Yeni Doğum yapan anne adaylarımız, geride bıraktıkları 8-9 aylık dönemi, hızla bir düşünecek olursa... Her ay doktor kontrolleri, tahliller, testler ve doğum için yaptıkları sağlık harcamalarını hesaplayabilir. Şimdi ise, bebekleriniz için önümüzdeki bir yıllık süreç benzer sağlık harcamalarına sebep olacaktır.

Yenidoğan Çocuk Sağlık Sigortası

 • Bebeğinizin aylık kontrolleri, tahlillerleri ve testleri
 • Gerektiğinde olası hastane yatışları veya belki ameliyatlarının %100 karşılayacak bir sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz.
Background
SİGORTA PARTNER

Yenidoğan
Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları

Bebeğinizin hemen doğumundan sonra hastanede, ilk pediatri doktor muayenesi ile ilk koruyucu aşısı yapılır. (ilk) Topuk kanı alınır.

Bebeğinizin doğumundan sonra emzirmeye başladıysanız, sarılık ile karı karşıya kalma ihtimaliniz azalacaktır. yada sarılık ölçümlendiyse, emzirmeye devam etmek, kandaki sarılık değerlerinin düşmesine destek olacaktır.

Yoğun bakım veya fototerapi gerektiren bir sarılık tedavisi gerekmemiş ve sağlıkla taburcu olmuşsanız..  Yaklaşık 3-5gün sonrasında ikinci topuk kanı için sizi hastaneden bekliyor olacaklar. İkinci topuk kanı yine ücretsiz olarak alınmaktadır.

Fakat bu aşamadan sonra; Bebeğinizin rutin kontrolleri başlayacaktır. her ay, sağlıklı çocuk muayeneleri yapılmalıdır.

Gerektiğinde bazı test ve tahliller istenebilir ve aşı takvimindeki aşılar yine yapılmalıdır. Bu nedenle özel bir hastanede takibe başlayacaksanız; Özel hastanelerde sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek bebeğinizin muayene olması ve  SGK kapsamında yapılması gereken tahlil ve tetkiklere ek ücret ödememek için;

Çocuk Sağlık Sigortası yaptırmalısınız. Çocık sağlık sigortası kapsamı ve fiyatları hakkında hemen bilgi alın.

Background

SİGORTA PARTNERSağlık Sigortasını Bebeğiniz Doğmadan
Hemen Önce Yaptırma Fırsatı

Doğumu yaklaşmış anne adaylarımız, henüz doğum yapmadan önce, kısa süreye kadar kendilerine tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir.

Bu durumda; Doğum yaptığınızda bebeğinizi sizin mevcut sağlık sigortanıza ekleyerek; Bebeğinize (ÖBYG) ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİ elde edebilirsiniz. ÖBYG, bebeğinizin doğumundan itibaren başlayan ve yetişkinlerin 3 yılı tamamladıktan sonra, ancak elde edebildikleri bir haktır. İlerileyen yıllarda ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarında, “geçmişten gelen, doğuştan gelen hastalık” sebebiyle sigorta kapsamı dışında kalmasına izin vermez.

Henüz bu fırsatı kaçırmamış anne adaylarımıza kesinlikle öneriyoruz. Bebeğiniz için ÖBYG hakkı elde etmek için, doğumdan önce sağlık sigortanız başlasın ve bebeğinizi de, doğum sonrası aynı poliçeye ekleyerek… Bu hakkı sağlamanın önemini dikkate alın. Hemen Bilgi Alın

Background
SİGORTA PARTNER

(Anne + Bebek ) Sağlık Sigortanızı
Birlikte Yaptırmak Her Zaman Daha Ekonomiktir

Yeni doğan bebeklerin ilk yıllarından itibaren sağlık harcamalarının olacağı, özel hastanelerde yapılacak bu harcamaların yaklaşık maliyetleri ise; Sigorta şirketleri tarafından kolaylıkla hesaplanabilmektedir. Bu nedenle bebeğinize sağlık sigortası yaptırırken, bebeğiniz ile birlikte sizin de sigortalanmanız,

 • Yıl içinde Siz’in olası sağlık harcamalarınız da, sağlık sigortası ile karşılanısın
 • Doğumdan sonra, kadın doğum doktoruna kontrole gitmeniz gerekecektir. Ekstra para ödemeyin
 • Yıllık rutin jinekolojik kontrollerinizi, smear testinizi  aksatmadan, yine sağlık sigortası kapsamında yaptırın.
 • Bebeğiniz ile birlikte sigortalanarak, aile indiriminden yararlanın daha az prim ödeyin.
 • Ödeyeceğiniz toplam sağlık sigortası priminin tamamı için devlet desteğinden yararlanın.

Sağlık Sigortası Kapsamı ve Fiyatları İçin Şimdi Bilgi Alın

Background

SİGORTA PARTNERSiz Sigortalanmadan,
Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası İyi Bir Fırsattır

Yeni doğan bebekler yada 1-18 yaş çocuklarınıza sağlık sigortası araştırıyorken, önceliğiniz kesinlikle önce çocuklarınız ise; Çocuklarınıza 0 yaş itibariyle, anne veya babanın sigortalanma şartı olmaksızın, tek başına sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yıllık muayene hakları, tahlil ve tetkikler ile özel bir hastanede gerekli olan yatış ve ameliyatların %100 dahil olduğu çocuk sağlık sigortalarında, tek başına sağlık sigortası yaptırma fırsatını kaçırmayın. Hemen Bilgi ve Fiyat Alın.

Background
SİGORTA PARTNER

Çocuklarım için Neden Şimdiden
Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

 • Sağlık sigortaları, bir  sağlık harcaması ortaya çıkmadan önce sahip olmanız gereken ve kazanılan haklarınızı korumak için de, ara vermeden uzun yıllar devam ettirilmesi gereken bir sigorta branşıdır.
 • Aracınızın kasko poliçesi gibi, her yıl uygun fiyatı veren sigorta şirketine geçmek ve belirli bir süre sigorta yaptırmamak ve  “İhtiyaç olursa alırız” fikirleri kesinlikle yanlıştır. Sağlık sigortasını Sosyal güvenlik kurumunda ilk SGK girişiniz gibi düşünüp, ne kadar erken başlarsanız o kadar avantajlı olduğunu bilmelisiniz.
 • Çocuklarınızın 0 yaş itibariyle düzenli muayene ve kontrollerinde sağlık harcamalarınızı karşılar ve ekonomik fayda sağlar.
 • Aynı zamanda, ilk sigorta başlangıç tarihiniz itibariyle sağlık harcamalarınız sigorta şirketinin güvencesi altındadır. Geçmişten gelen (sigorta yaptırmadan önceki) hastalıklar kapsam dışı kalacağından. Erkenden kendinize ve ailenize her yıl düzenli olarak devam ettirebileceğiniz fiyatlarla, doğru teminatlara sahip bir sağlık sigortası yaptırmalısınız.
 • Her zaman, çok para ödemek en iyiyi almak demek değildir. Sağlık ekibimizle iletişime geçin. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, sizin için uygun olan sağlık sigortasını yaptırın. Bir yıllık kısa vadeli planlar yapmayın.
 • Siz muayene ve tahliller için çok sık doktora gitmiyor, bunlar için fırsat bulamıyorsanız, dilerseniz sisteme giriş tarihinizi geciktirmemek ve yatış/ameliyat gibi büyük sağlık harcamalarınızı güvence altına alan; Sadece yatarak tedavi teminatına sahip sağlık sigortaları tercih edin.
 • Kamu/Özel sektör çalışanları ve iş yeri sahipleri için %15 ile %40 aralığında sağlanan, sağlık sigortası vergi avantajından yararlanın. Bu devlet desteği sayesinde, yıllık sağlık sigortası harcamalarınızı aynı oranda azaltın.

Detaylar için; Hemen  Sağlık Ekibimiz ile iletişime geçin. 

Background
SİGORTA PARTNER AŞİletişim

Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Ata Yıldız Plaza, D:1/89, 06820 Etimesgut/Ankara

KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medya
SİGORTA PARTNER AŞİletişim
KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.