SİGORTA PARTNERYakın Zamanda Hamilelik Planı

Sağlık sigortası için yoğun araştırma yapılan dönemlerden birisi, hamilelik planı yapıldığı hamilelik öncesi dönem ve hamileliğinin başladığını fark eden anne adaylarının hamileyken doğum sigortası araştırdığı dönemlerdir.

Hamilelik, ülkemizde hala tam anlamıyla planlaması yapılan bir dönemdir diyemiyoruz. Halbuki, sıklıkla ülke gündeminden takip ettiğimiz SMA gibi birçok genetik hastalık, çiftlerin kan uyumları, genetik uygunluk gibi oldukça önemli ve yönetilebilir durum; Zamanında müdahale edilmediğinde bebekte ciddi sağlık sorunlarının habercisidir.

Sigortacılık açısından da, planlanmış bir gebelik dönemi için; Takip edilmek istediğiniz doktor, doğum yapmak istediğiniz özel hastane ve bunların olası maliyetlerinin bir anda önünüze gelmesi yerine.. Hamilelik Planı yapıldığında, doktor ve hastane tercihinize göre satın alabileceğiniz avantajlı doğum sağlık sigortaları yada sağlık sigortanıza ekleyebileceğimiz doğum teminatları ile büyük bir ekonomik avantaj yakalamak yanında… Hamilelik döneminde doğuma kadar geçen sürede, beklenmeyen hastane yatışlarının ve olası komplikasyonların da, sağlık sigortası güvencesi altında olması mümkün.

Background
SİGORTA PARTNER

Hamilelik Planı ve
Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Paketi

Hamilelik süreciniz henüz başlamadan doğum harcamalarınızı sağlayacak bir sağlık sigortası arayışındaysanız, oldukça şanslısınız.

Çünkü tahmin ettiğinizden çok daha fazla seçeneğiniz var. Tercih edeceğiniz kadın doğum doktorunun bir hastanede yada özel muayenehanesinde olması hiç sorun değil. Hatta doğum yapmayı planladığınız hastanenin, SGK anlaşmalı olup olmaması, sizin tahmin ettiğiniz hastane doğum fiyatları da kafanızı karıştırmasın.

Sizin gebelik için planınız ne ise! Beklentinize cevap verebilecek bir doğum sağlık sigortası paketi kesinlikle var. Bunun için hemen bilgi alabilirsiniz. 

Bebek planlıyor ve herhangi bir bekleme süresi olmadan en kısa sürede hamilelik planlıyorsanız, sizin için avantajlı tekliflerimiz var. Beklentinizin detaylarını, hastane ve doktor tercihinizi konuşmak ve buna uygun, doğum teminatlı  bir sağlık sigortası almak için hemen sağlık ekibimizle iletişime geçin. Bekleme süresiz doğum sigortası alın.

Üstelik.. Siz, doğum önceliğiniz için yaptırıyor olsanız da, sağlık sigortaları %15 ile %40 arasından değişen bir vergi avantajına sahiptir. Vergi avantajı ile bu önemli devlet desteğinden de yararlanmayı sakın ihmal etmeyin. Harcamalarınızı aynı (%40’a varan) oranda  azaltın .

Background
SİGORTA PARTNER AŞİletişim

Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Ata Yıldız Plaza, D:1/89, 06820 Etimesgut/Ankara

KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİN!Sosyal Medya
SİGORTA PARTNER AŞİletişim
KVKKBilgilendirme & Müşteri Formları
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.

2021 Sigorta Partner AŞ. Tüm Hakları Saklıdır.